Дзбанок Сонця


сайт вчителя-словесника Губчанського НВК
Нич Тетяни Миколаївни

Лікуємо фетінг
Цьому явищу, що нам всім давно знайоме,  психологи дали визначення не так давно. Faffing – мистецтво виконувати що-небудь, не досягаючи нічого. ( від англійского розмовного дієлтова faff – займатись чимось неорганізовано).  Ділове « нічого-не-робіння» слідує за нами в роботі, побуті, особистому житті. Тут можна навести ++безліч прикладів: довгий час за компютером в пошуках потрібної інформації, який насправді є безкорисним веб-серфінгом; багатогодинні просиджування за статтею, перервані переглядами новин по телевізору, електронним листуванням, їжею і телефонними розмовами. Як наслідок, ми отримуємо безліч втраченого часу з відсутністю результату, хоча як виправдання, ми завжди можемо сказати: «Я ж працював!»

 

Сумлінна праця, нічого не роблячи – це заняття схоже на замкнене коло, і кожен день ви знову до нього повертаєтесь, якщо не керуєтесь в роботі 5 простими правилами:

 

Оголошуйте результат – звичайно, кожен знає, для чого він береться виконувати ту чи іншу роботу, але все ж частіше нагадуйте собі вголос про кінцевий результат. А закінчивши роботу, скажіть: «Все, я виконав»

 Ізолюйте все, що може відволікати вас – це: телевізор, радіо, електронну пошту і все, що заважає вам закінчити роботу.

Встановлюйте реальні терміни – не варто затягувати написання статті на цілий день, але і втискати велику роботу в одну годину теж не варто  -  ви все рівно не встигнете або зробите неякісно, а це вибє вас з режиму.

 Оголосіть свій термін – це буде додатковим стимулом. Крім того, протягом цього часу вам ніхто не заважатиме, так що якщо не встигнете, нарікати не буде на кого.

 Хваліть себе за будь-яку виконану роботу будь-яким способом – походом в магазин, новою річчю чи просто прочитаною книгою.Создан 04 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником