Дзбанок Сонця


сайт вчителя-словесника Губчанського НВК
Нич Тетяни Миколаївни

Луїза Хей "Зціли своє тіло. Сила всередині нас"

(книга для розуміння себе)Книга для душі на сьогодні: Луїза Хей "Зціли своє тіло. Сила всередині нас"

 

Цитати із книги Луїзи Хей "Зціли своє життя", які міняють напрям думок і допомагати людям знову повірити в себе й змінити своє життя.

1. Люди, які заподіяли нам страждання, були такими ж заляканими, як ви зараз.

2. Ми формуємо свої переконання в дитинстві, а потім рухаємося по життю, відтворюючи ситуації, які підійшли б нашим переконанням.

3. Минуле пішло назавжди. Це факт, і тут нічого не поробиш. Але можна змінити наші думки про минуле. Як, однак, нерозумно карати самих себе в даний момент тільки за те, що хтось скривдив вас давним-давно.

4. Ми повинні зробити для себе вибір: звільнити й пробачити всіх без винятку, особливо самих себе. Нехай ми не знаємо, як пробачати, але треба сильно цього захотіти. 

5. Як тільки людина захворіє, їй треба пошукати у своєму серці, кого їй треба пробачити.

6. Те, що ми про себе думаємо, стає для нас дійсністю. Кожна наша думка створює наше майбутнє.

7. Самосхвалення й прийняття себе - ключ до позитивних змін у нашому житті.

8. Любити себе значить святкувати сам факт існування своєї особистості й бути вдячним Богові за подарунок життя.

9. Усе, що ви даєте, ви одержуєте назад.

10. Для того, щоб змінити іншого, потрібно насамперед  змінитися самому. Потрібно змінити хід наших думок.

11. Чим більше ви тримаєтеся за яке-небудь твердження, тим скоріше від цього твердження треба звільнитися. Настирливі ідеї небезпечні.

12. Якщо щось у нашому житті легко для нас, то це не уроки, це те, що ми вже знаємо.

13. Наше тіло увесь час говорить із нами. Якби  ми тільки знайшли час послухати! Кожна клітина тіла реагує на кожну нашу думку й кожне слово.

14. Самокритика - це включення вашого его. Ви так привчили свій розум постійно принижувати себе й опиратися змінам, що вам зараз просто важко не звертати увагу на те, що він вам говорить. 

15. Женіть геть думки, які роблять вас нещасними, робіть речі, які вам подобаються, зустрічайтеся з людьми, з якими ви себе добре почуваєте.

16. Щоб стати власником всіх чудових речей, потрібно насамперед  повірити, що це можливо.

17. Всі, включаючи мене, несуть повну відповідальність за всі події у своєму житті - і найкращі, і найгірші.

18. Любов приходить, коли ми її зовсім не чекаємо. Наполегливі пошуки любові ніколи не приводять до вибору підходящого партнера, а лише породжують тугу й  призводять до горя. Любов існує не поза, вона завжди всередині нас. Любіть і будьте коханими.

19. Провина - марне почуття. Воно ніколи нікому не допомагає й не в силах змінити ситуацію. Так що випустіть  себе з в'язниці.

20. Кожен з нас проходив через втрати, зради, образи. Ознакою духовної зрілості й мудрості є вміння забувати неприємне й пробачати його винуватців. Що зроблено, те зроблено, це залишилося в минулому. Забуваючи про неприємне, ми розриваємо ланцюги, що сковують нас із минулим. Доти, поки ми не навчимося пробачати, минуле не відпустить нас і нам ніколи не стати здоровими.

 

Джерело: http://lada.fm/2017/09/17/zcli-svoye-zhittya-20-porad-luyizi-hey-yak-dopomozhut-povriti-v-sebe.htmlСоздан 22 дек 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником